RC0603F7682CS
MFR.Part #
RC0603F7682CS
JLCPCB Part #
C17325191
Description
-55℃~+125℃ 50mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS