RU2012FR025CS
MFR.Part #
RU2012FR025CS
JLCPCB Part #
C17320201
Description
-55℃~+155℃ 25mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS