PCSDR127-221M-RC
MFR.Part #
PCSDR127-221M-RC
JLCPCB Part #
C17320036
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
1.289A 2.43A 220uH 451.2mΩ ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS