LRC0603CJ18NGV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0603CJ18NGV001T
JLCPCB Part #
C17319493
Package
0603
Description
10@100MHz 18nH 2.1GHz 300mA 600mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS