RC1005F2372CS
MFR.Part #
RC1005F2372CS
JLCPCB Part #
C17318235
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS