LRC0201BJ15NGV001T
MFR.Part #
LRC0201BJ15NGV001T
JLCPCB Part #
C17317171
Description
1.4Ω 15nH 250mA 3GHz 5@100MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS