IHLP2020CZER1R5M51
MFR.Part #
IHLP2020CZER1R5M51
JLCPCB Part #
C17316583
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
1.5uH 19.8mΩ 7.1A 7.9A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS