LRC0201BJ39NGV001T
MFR.Part #
LRC0201BJ39NGV001T
JLCPCB Part #
C17315994
Description
1.4GHz 2.5Ω 200mA 39nH 5@100MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS