HIF3MAW-34PA-2.54DSA(63)
MFR.Part #
HIF3MAW-34PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17315019
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 17 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x17P 34P 62.5mm Brass Through Hole Tin Plugin Wire To Board Connector ROHS