IHLE4040DDEW330M5A
MFR.Part #
IHLE4040DDEW330M5A
JLCPCB Part #
C17313001
Package
SMD,11x11mm
Description
117.7mΩ 3.7A 33uH 4.2A AEC-Q200 ±20% SMD,11x11mm Power Inductors ROHS