RCS0603J823CS
MFR.Part #
RCS0603J823CS
JLCPCB Part #
C17310622
Description
-55℃~+125℃ 50mW 82kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS