RC0402F7R87CS
MFR.Part #
RC0402F7R87CS
JLCPCB Part #
C17309542
Description
-55℃~+125℃ 30mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS