RC0603J333CS
MFR.Part #
RC0603J333CS
JLCPCB Part #
C17305114
Description
-55℃~+125℃ 33kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS