LRC0402CK6N2GV001T
MFR.Part #
LRC0402CK6N2GV001T
JLCPCB Part #
C17304446
Description
300mA 300mΩ 5.2GHz 6.2nH 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS