LRC0402CJ7N5GV001T
MFR.Part #
LRC0402CJ7N5GV001T
JLCPCB Part #
C17300779
Description
250mA 4.6GHz 400mΩ 7.5nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS