RCS1005J220CS
MFR.Part #
RCS1005J220CS
JLCPCB Part #
C17300139
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS