RC2012F823CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC2012F823CS
JLCPCB Part #
C17300016
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS