LDH-45B-500
MFR.Part #
LDH-45B-500
JLCPCB Part #
C17299976
Description
-40℃~+70℃ 1 18V~32V 21V~86V 500mA Analog、PWM Boost Short Circuit Protection、Over Voltage Protection DIP-7 Waterproof LED driver power supply ROHS