PQ108081-101MHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
PQ108081-101MHF
JLCPCB Part #
C17297249
Package
SMD-3P,28x28mm
Description
100uH 10A 22mΩ 9.8A ±20% SMD-3P,28x28mm Power Inductors ROHS