RCS1005F4640CS
MFR.Part #
RCS1005F4640CS
JLCPCB Part #
C17296357
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS