IDP30E65D2XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDP30E65D2XKSA1
JLCPCB Part #
C17294115
Package
TO-220-2
Description
-40℃~+175℃ 1.6V@30A 30A 42ns 4uA@650V 650V TO-220-2 Switching Diodes ROHS