SBH51-LPSE-D43-SM-BK
MFR.Part #
SBH51-LPSE-D43-SM-BK
Description
-40℃~+125℃ 1mm 1mm 2 2x43P 3.4mm 4.3mm 43 86P Black Gold LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical UL94V-0 - Wire To Board Connector ROHS