RUT1005FR360CS
MFR.Part #
RUT1005FR360CS
JLCPCB Part #
C17290474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS