RUK1608JR010CS
MFR.Part #
RUK1608JR010CS
JLCPCB Part #
C17286428
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS