HIF3BA-34/34PA-2.54DS(69)
MFR.Part #
HIF3BA-34/34PA-2.54DS(69)
JLCPCB Part #
C17286316
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 17 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x17P 34P Brass Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS