RU1005FR075CS
MFR.Part #
RU1005FR075CS
JLCPCB Part #
C17286256
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS