PCHC63A-2R2M-RC
MFR.Part #
PCHC63A-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C17285532
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
16.5mΩ 2.2uH 7A 9A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS