RU1608FR018CS
MFR.Part #
RU1608FR018CS
JLCPCB Part #
C17276983
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS