PCSDR73-102M-RC
MFR.Part #
PCSDR73-102M-RC
JLCPCB Part #
C17275498
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1mH 253mA 256mA 5.208Ω ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS