IHLM2525CZER3R3M07
MFR.Part #
IHLM2525CZER3R3M07
JLCPCB Part #
C17274819
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
13.5A 28.21mΩ 3.3uH 6A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS