PCIT40-150M-RC
MFR.Part #
PCIT40-150M-RC
JLCPCB Part #
C17272299
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.8A 15uH 60mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS