RUK1608FR013CS
MFR.Part #
RUK1608FR013CS
JLCPCB Part #
C17269648
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS