RUT1005FR160CS
MFR.Part #
RUT1005FR160CS
JLCPCB Part #
C17264734
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS