RC0603J1R1CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0603J1R1CS
JLCPCB Part #
C17264666
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS