L301314A-201LHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
L301314A-201LHF
JLCPCB Part #
C17259025
Package
Plugin-4P,28x25.7mm
Description
2.2A 200uH 4.5A 75mΩ ±15% Plugin-4P,28x25.7mm Power Inductors ROHS