14910A0BHSX10503KA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
14910A0BHSX10503KA
Description
1 1W 50kΩ ±10% ±150ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS