LRC0402CK23NGV001T
MFR.Part #
LRC0402CK23NGV001T
JLCPCB Part #
C17248507
Description
2.1GHz 200mA 23nH 850mΩ 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS