IHLW5050CEER4R7M01
MFR.Part #
IHLW5050CEER4R7M01
JLCPCB Part #
C17247678
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
10A 15mΩ 24A 4.7uH ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS