IHLP5050FDER100M8A
MFR.Part #
IHLP5050FDER100M8A
JLCPCB Part #
C17246735
Package
SMD,13.3x12.9mm
Description
10uH 12.1A 17.76mΩ 7.8A AEC-Q200 ±20% SMD,13.3x12.9mm Power Inductors ROHS