DS1050Z-025+T&R
MFR.Part #
DS1050Z-025+T&R
JLCPCB Part #
C17242952
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~5.5V 25kHz 50uA SOIC-8 Timers / Counters ROHS