PCS5D28-6R2N-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCS5D28-6R2N-RC
JLCPCB Part #
C17241158
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.8A 45mΩ 6.2uH ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS