PRV6SAABJYB25503KA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PRV6SAABJYB25503KA
Description
1 1.5W 50kΩ ±10% ±150ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS