IHLW5050CEER1R5M01
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLW5050CEER1R5M01
JLCPCB Part #
C17231001
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.5uH 19A 35A 5.5mΩ ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS