RC0402F41R2CS
MFR.Part #
RC0402F41R2CS
JLCPCB Part #
C17229492
Description
-55℃~+125℃ 30mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS