PCS104-561M-RC
MFR.Part #
PCS104-561M-RC
JLCPCB Part #
C17228941
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
2.5Ω 500mA 560uH ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS