RC1005F430CS
MFR.Part #
RC1005F430CS
JLCPCB Part #
C17227440
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS