RUT1005JR270CS
MFR.Part #
RUT1005JR270CS
JLCPCB Part #
C17226656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS