RU2012FR027CS
MFR.Part #
RU2012FR027CS
JLCPCB Part #
C17222831
Description
-55℃~+155℃ 27mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS