RHC50-5-101K-RC
MFR.Part #
RHC50-5-101K-RC
JLCPCB Part #
C17222576
Package
Plugin,D22.2xL34.9mm
Description
100uH 50mΩ 5A 7A ±10% Plugin,D22.2xL34.9mm Power Inductors ROHS