HIF3MAW-10PA-2.54DSA(63)
MFR.Part #
HIF3MAW-10PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17221288
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x5P 32mm 5 Brass Through Hole Tin Plugin Wire To Board Connector ROHS